Bezpieczeństwo Systemów

Ochrona informacji jest jedną z najważniejszych aktywów każdego przedsiębiorstwa. Każdy najmniejszy bląd wiąże się ze sporym ryzykiem miedzy innymi utratą danych a to wiąże się z obniżeniem zaufania do firmy.

Nasza firma może zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania mające na celu zabezpieczeniu Państwa systemów.

  • zaawansowane metody identyfikacji i uwierzytelniania
  • polityka bezpieczeństwa informacji
  • oprogramowanie antywirusowe
  • wykrywanie i zapobieganie oszustwom i nadużyciom komputerowym
  • system kopii bezpieczeństwa obejmujący wszystkie serwery oraz stacje robocze
  • systemy zapewniające fizyczne bezpieczeństwo sprzętu, czyli monitoring lokalizacji, systemy przeciwpożarowe, klimatyzacja serwerowni itp.


Backup Danych

WBT-IT posiada ogromne doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań zabezpieczania oraz archiwizacji danych. Stosujemy zarówno rozwiązania oparte na specjalistycznym oprogramowaniu jak i z wykorzystaniem najbardziej niezawodnych macierzy do backupu danych. Konkretne rozwiązanie dostosowujemy odpowiednio do wymagań oraz budżetu firmy. W przypadku mniejszych przedsiębiorstw zalecamy zastosowanie odpowiednich aplikacji do archiwizacji danych. Natomiast większym spółkom polecamy wykorzystanie zaawansowanych macierzy dyskowych firm Dell oraz HP, czyli odpowiednich serwerów z wbudowanymi bardzo szybkimi i pojemnymi dyskami twardymi. W przypadku budowania przez nas Państwa sieci komputerowej lub serwerowni, odpowiednie propozycje, prezentowane są już w pierwszej fazie powstawania projektu.