Oprogramowania dla firm

Firma WBT-IT specjalizuje się we wdrożeniach oraz administracji aplikacji dostosowanych pod konkretne wymagania klienta. Zajmujemy się także konsultingiem oraz doradztwem związanym związanym z tzw. “aplikacjami biznesowymi”. Do grupy takich aplikacji zaliczamy kilka rodzajów oprogramowania:

Poniżej znajduje się przykładowy schemat systemu ERP średniej firmy, działającego w klastrze, czyli posiadającego lustrzane kopie serwerów produkcyjnych. W tym przypadku jest to serwer z bazą danych oraz z samą aplikacją. Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawia się nie tylko szybkość i stabilność aplikacji, lecz także dane są na bieżąco kopiowane i zabezpieczane przed utratą.
Posiadamy również ogromne doświadczenie w usprawnianiu działania używanych w przedsiębiorstwie aplikacji. Usprawniamy zarówno komunikację miedzy po szczególnymi  modułami systemu jak i poprawiamy wydajność bazy danych.


Poniżej znajduje się ten sam system. Wystąpił jednak problem z dostępem do jego z serwerów z bazą danych.

 

W wyniku tego, ruch zostaje rozłożony pomiędzy inne maszyny, a szybkość sytemu drastycznie spada. Cierpi na tym nie tylko wydajność innych serwerów, ale przede wszystkim użytkownik.


Naszym zadaniem jest znalezienie problemu w wolno działającym systemie oraz naprawienie go, by każdy użytkownik był zadowolony.

Oprogramowania dla firm - Zapraszamy do kontaktu