Profesjonalna kompleksowa obsługa informatyczna.

100 % zadowolonych klientów - Nowa jakość usług - nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Odkryj szerszą perspektywę dla Twojego biznesu

Zoptymalizuj swoją infrastrukturę informatyczną - gwarancja redukcji kosztów przy zapewnieniu całodobowej opieki informatycznej.

Serwis oprogramowania i sprzętu oraz całodobowy nadzór nad wydajnością systemów.

Pomożemy w kierowaniu wizerunkiem firmy oraz poprowadzimy sprawny marketing internetowy.

27.077.2016

W lipcu 2017 zostaliśmy oficjalnym partnerem w firmie Amazon udostępniającą usługę Amazon Web Services. Zapraszamy Państwa do zapoznania się produktami firmy Amazon.

30.06.2016

Witamy w naszych szeregach organizację non-profit ACA mieszczącą się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Organizację wspieramy w pełnym zakresie obsługi informatycznej stawiając bezpieczeństwo danych jako priorytet na liście zadań.

05.10.2016

L2 - Language Consulting - profesjonalna szkoła językowa i biuro tłumaczeń nową firmą, którą wspiera nasz zespół.

16.08.2016

Krajowa Rada Komornicza w Warszawie nowym partnerem WBT-IT. Witamy na pokładzie.

05.06.2016

NewMotion firma, która tworzy animację na potrzeby reklam, filmów czy eventów. Mamy zatem zaszczyt powitać i przedstawić firmę w gronie naszych klientów.

16.10.2015

Skromnie chcieliśmy pochwalić się nagrodą, którą zdobyliśmy podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia w Polsce, jakim są Targi Outsourcingu organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI – Innowacje dla Twojego biznesu W dniu 14.10.2015 roku odebraliśmy nagrodę z sektora "Innowacja Roku " Produkt/Usługa Roku IT 2015 r.

01.10.2015

Od października wspieramy firmę Mariianiq nie tylko z zakresu wsparcia techniczgeo, lecz również z zakresu marketingu internetowego i budowania wizerunku firmy.

01.09.2015

Miło nam poinformować o otwarciu nowego oddziału w Łodzi przez naszą firmę. Biuro zostało otwarte ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami w tej częsci Polski. To pozwoli nam na jeszcze szybsze i sprawniejsze reagowanie na problemy klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

01.08.2015

Firma UtradeFX ułatwia handel forex i handel produktami CFD oraz dostarcza traderom szereg profesjonalnych i innowacyjnych środków do zawierania transakcji, spełniając przy tym zasady integralności i etyki. Zapewniamy ciągły monitoring infrastruktury IT jak również pełne wsparcie w czasie pracy oraz w sytuacjach kryzysowych 24/7/365

04.07.2015

JDM Mercury zajmuje się świadczeniem usług turystycznych, pośrednictwem wizowym oraz rezerwacją hoteli na terenie Europy Wschodniej, Hiszpanii, Polski, jak również na terenie Ameryki Łacińskiej. Wspieramy naszego klienta w sytuacjach kryzysowaych jak również wdrażamy rozwiązania ułatwiające pracę wszystkim osobom w grupie. Zapewniamy wsparcie IT 24/7/365

02.04.2015

Informujemy Państwa, że naszym nowym klientem jest firma Pana Piotra Drapińskiego - Dom Podatków. Firma zajmuje się obsługą księgowo jak również kadrami i płacami oraz ubezpieczeniami i kredytami.

04.02.2015

Nasze działania dla firmy Instalatorstwo Gazowe Bartnicki operały się na modernizacji, wdrożeniu i uruchomieniu serwerowni, jak również zapewniamy ciągły monitoring infrastruktury IT oraz pełne wsparcie w czasie pracy oraz w sytuacjach kryzysowych 24/7/365

19.01.2015

Od dziś możemy się poszczycić, że jako firma WBT-IT zdobyliśmy certyfikaty na Specjalistów w obsłudze programu Comarch ERP Optima. Jest to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do efektywnego zarządzania małą lub średnią firmą. Jako nowi biznesowi partnerzy firmy Comarch zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą znacząco poprawić jakość obsługi swojej firmy i jej klientów, do zapoznania się z programem Comarch ERP Optima.

01.01.2015

Miało nam poinformować, że pierwszą firmą z którą podejmujemy współpracę w 2015 roku jest firma JetLine. Jest to kolejna Agencja Reklamowa pod naszymi skrzydłami, której oferujemy pełne wsparcie oraz administracje serwerami. JetLine zajmuję się skuteczną komunikacją w przestrzeni. Firma ta jest właścicielem Motorway 12x4 m - jedynej w Polsce sieci systemowych, oświetlonych nośników o największym formacie klasycznego outdooru.

08.12.2014

GRUPA INWEST to uznany deweloper oferujący mieszkania na najwyższym poziomie zlokalizowane w Warszawie, głównie w dzielnicach Bemowo i Praga Południe oraz w Katowicach. Mamy zatem zaszczyt powitać i przedstawić firmę Grupa Inwest w gronie naszych klientów.

28.11.2014

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę ze spółdzielnią mieszkaniową MSM Nowy Dom 82. Naszym głównym zadaniem jest kompleksowe wspieranie użytkowników, rozbudowa infrastruktury informatycznej włącznie z jej modernizacją. Oferujemy również pełne wsparcie w sytuacjach kryzysowych 24/7/265.

25.11.2014

Z dniem 30.11.2014 Rozpoczęliśmy współpracę z Agencją reklamową Fama. Nasze wsparcie obejmuje: zarządzanie infrastrukturą firmy, wsparcie techniczne serwerów jak również pełne wsparcie 24/7/365. Agencja reklamowa Fama jest czołową firmą na rynku oferującą kompleksowe wdrażanie strategii marketingowych.

01.11.2014

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 01.11.2014 WBT-IT obsługujemy kompleksowo firmę Morspol S.A. Nasze wsparcie obejmuje: Kompleksową obsługę IT, zarządzanie polityką kopii zapasowych oraz pełne zarządzanie polityką bezpieczeństwa. Zapewniamy również ciągły monitoring infrastruktury IT jak również pełne wsparcie w czasie pracy oraz w sytuacjach kryzysowych 24/7/365

15.09.2014

Z dniem 12.09.2014 WBT-IT Outsourcing Informatyczny otrzymał status partnera firmy Hewlett Packard. Potwierdza to nasze doświadczenie oraz wiedzę w oferowaniu następujących usług: - budowa serwerowni w oparciu o urządzenia HP - instalacja i konfiguracja serwerów, macierzy dyskowych oraz urządzeń sieciowych HP. Zachęcamy do kontaktu z nami gdyby mieli Państwo pytania zwiazane z rozbudową serwerowni lub urządzeniami marki HP.

15.09.2014 Notariusz Joanna Heliosz

Kolejnym klientem naszej firmy jest Kancelaria Notarialna Heliosz. Kancelaria Notarialna prowadzona przez notariusza Joannę Heliosz gwarantuje najwyższą jakość świadczonych czynnośc.

09.09.2014 Teatr Arka

Miło nam przywitać w gronie WBT-IT Teatr Arka z Wrocławia.Teatr Arka od 2004 roku jest antytezą dla teatrów instytucjonalnych, w których nie ma zjawiska „normalność inności”.

04.09.2014 Citrix

Oferujemy wdrażenia systemu wirtualizacji serwerów oraz komputerów (desktopów), Citrix. Umowa partnerska podpisana między naszą firmą, a Citrixem gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług.

26.08.2014 Partnerstwo VMWARE

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu statusu partnera dla firmy Vmware. Potwierdza to nasze umiejętności w świadczeniu następujących usług: - wdrożenia systemów wirtualizacji Vmware - instalacja systemów ESX - wirtualizacja fizycznych serwerów. Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwiązaniami wirtualizacji infrastruktury informatycznej i jednocześnie redukcją kosztów obsługi IT, zachęcamy do kontaktu.

Partnerstwo Microsoft

Z przyjemnością informujemy, że WBT-IT zostało oficjalnym partnerem firmy Microsoft. Status ten potwierdza wysoką jakość wykonywanych przez nas wdrożeń oraz obsługi informatycznej firm.

Jedynka OSK

Jedynka OSK dołączyła do grona klientów WBT-IT. Jedynka OSK powstała z myślą o ludziach ceniących najlepszą jakość i najlepsze metody szkolenia, które pozwolą na zaoszczędzenie Twojego czasu i środków. W myśl zasady,iż uzyskanie Prawa Jazdy nie może być celem samym w sobie ,w procesie kształcenia naszych kursantów wielką wagę przykładamy do rzetelnego/fachowego przygotowania z przepisów ruchu drogowego,a przede wszystkim bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Bogmed

W tym tygodniu obchodziliśmy 5 lecie firmy Bogmed , która od początku swojej działności jest naszym stałym partnerem.

Fortinet

WBT - IT wdraża i projektuje sieci Wi-Fi oraz zapory sieciowe (Firewall) w oparciu o najwyższej jakości standardy. Podpisaliśmy z firmą Fortinet umowę partnerską, która pozwoli oferować naszym klientom sprzęt sieciowy po okazyjnych cenach.

APC

Również ogłaszamy, że w dniu dzisiejszym WBT-IT Outsourcing IT zostało partnerem firmy APC. Oznacza to, że spełniamy wszystkie normy w przypadku świadczenia takich usług jak:
- wdrożenia i instalacja urządzeń podtrzymywania napięcia
- serwis APC

Szkola Na 4 Koła

Witamy w gronie WBT-IT - właśnie podpisaliśmy kontakt z jedną z najbardziej rozwijającą się szkołą jazdy w Warszawie. Zapewniamy firmie kompleksowy marketing internetowy oraz kierujemy wizerunkiem firmy.

Zdrowy Smyk

Miło nam poinformować, że rozpoczeliśmy współpracę z firmą Zdrowy Smyk - w firmie tej pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, przygotowana również do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach zdrowotnych, personel pomocniczy oraz administracyjny.

Biuromax

Biuromax jest jedynym w Polsce dystrybutorem surowców do regeneracji wielu największych producentów na świecie.  W swojej ofercie posiadają oryginalne i alternatywne materiały  eksploatacyjne do kopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz surowce i komponenty do regeneracji kartridży laserowych i atramentowych. Firma WBT-IT zapewniła kompletne wdrożenie MS Sharepoint.

Operacyjni

Pragniemy poinformować iż do grona klientów WBT-IT dołączyła firma Operacyjni - jedna z najszybciej rozwijających się agencji detektywistycznej w kraju. WBT-IT zapewnia partnerowi kompleksowe usługi informatyczne ( outsourcing IT ) oraz kompletny marketing internetowy.

 

Libero

Kolejnym klientem jest Libero - biuro rachunkowe w Warszawie. Firma zajmuję się obsługą firm w zakresie księgowośc a także kadr i płac.

Monetia w gronie klientów WBT-IT

Naszym nowym klientem jest Monetia Sp. z o.o.. Zapewniamy partnerowi wdrożenia systemowe oraz pomoc techniczną 24/7.

 

Partnerstwo ESET

W dniu dzisiejszym zostaliśmy partnerami firmy ESET. Status ten pozwala nam wdrażać oprogramowanie antywirusowe w firmach w oparciu o najwyższe standardy, a naszym klientom oferować oprogramowanie po rabatowych cenach.

 

Partnerstwo Webroot

Webroot – IT Partners Security to zwiększona ochrona antywirusowa komputerów , urządzeń mobilnych czy serwerów w każdej firmie. Webroot to najszybsze i najlżejsze oprogramowanie antywirusowe na rynku.

 

Początek WBT-IT

Z przyjemnością informujemy o powstaniu WBT-IT z połączenia dwóch firm z wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym jak i zagranicznym. Naszym celem jest stworzenie organizacji, której głównym celem będzie wsparcie klienta od strony technicznej oraz zapewnienie jak najlepszych i najnowszych rozwiązań informatycznych.
WBT-IT to nowy standard usług informatycznych w Polsce.


Paged S.A.

Właśnie zakończyliśmy wdrożenie Microsoft Sharepoint 2010. Wdrożenie zostało poprzedzone analizą środowiska oraz konsultacjami z pracownikami. Wdrożenie zostało zakończone szkoleniem dla pracowników z obsługi systemu.

Bentleys

Kompleksowe wsparcie IT to tylko jedna z nielicznych sektorów jakie zapewniamy firmie Bentleys. Stworzyliśmy całą infrastrukturę komputerową oraz wdrożyliśmy system kadr i płąc jak również zapewniliśmy szkolenie pracowników i pełne wsparcie techniczne.

Thomson & Bancks

Thomson and Bancks to jeden z liderów firm prawniczych w Wielkiej Brytanii. Przez ponad 3 lata zapewnialiśmy kompletny outsourcing IT 24/7 365 dni w roku zapewniając stabilną pracę całego zespołu.

Inlingua

Od marca 2009 roku wspieramy szkołę językową w Cheltenham UK - zakres naszej działności to dbanie o wizerunek firmy oraz marketing internetowy.

YMCA

Od 2008 roku współpracujemy z YMCA a nasz kontrakt obejmuję helpdesk dla użytkowników i administrację sprzętu IT.

Sims Metal

Nowy klient w WBT-IT - firmie Sims Metal zapewniamy pełne wsparcie informatyczne między innymi: serwis, administrację serwerów, sieci komputerowe oraz wdrożenia systemów CRM i ERP.

Access Place

Jeden z naszych pierwszych klientów, którego pozyskaliśmy w lipcu 2005 roku. Główne zadania opierały się na wdrożeniu systemu CRM i zapewnienie szkolenia pracownikom firmy.