SEOsocialmediagoogle_adwords
socialmedia2

Marketing Internetowy

Marketing Internetowy pozwala na kierowanie wizerunku firmy w sieci poprzez realizowanie strategii, które generują realne zyski. Oferujemy sprawdzone a zarazem innowacyjne rozwiązania, które pozwolą wyjść przed konkurencje. Zajmujemy się kompleksowymi zadaniami mającymi na celu byciem widocznym oraz zwiększenia pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Jest to możliwe dzięki systematycznej reklamie internetowej oraz różnego rodzaju czynnościach w skład których wchodzą między innymi:


Reklama Internetowa - Search Engine Optimization (SEO) jest działaniem zmierzającym do podniesienia pozycji strony w wyszukiwarce. Google na dzień dzisiejszy jest najpotężniejszą wyszukiwarka internetową a technik pozycjonowania jest tyle ile firm oferujących tą usługę. Nasze doświadczenie i analiza rynku pokazuje że 13.2% ludzi na całym świecie używa wyszukiwarki Yahoo, 28% MSN a ponad 43% osób używa Google.
„Zachęcamy do kontaktu z nami. Przeprowadzimy bezpłatny audyt oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, aby kampania adwords przyniosła jak największe efekty”

SEO

DLACZEGO SEO ?

W obecnych czasach wyszukiwarki internetowe stały się najpopularniejszą formą wyszukiwania informacji w internecie. Dobry wybór słów kluczowych oraz sprawne pozycjonowanie zwiększa ruch na stronie co dla wielu klientów jest głównym czynnikiem zwiększającym profit ich firm. Badania przeprowadzone przez firmę StatMarket.com pokazują iż 80% osób szukających danej informacji przegląda wyniki pomiędzy 1-30. Ta sama firma opublikowała raport pokazujący jak wielki czynnik na popularność przyszłych serwisów(stron) ma pozycjonowanie i marketing internetowy. Najskuteczniejszą reklama jest reklama internetowa na drugim miejscu znalazła się reklama telewizyjna, następnie prasa oraz radio.

SEM

Pozycjonowanie oraz idealny dobór słów jest kluczem do sukcesu zwiększającym ruch na stronie internetowej.


- 80% osób nigdy nie przekracza 3 strony wyników wyszukiwania
- dzieki pozycjonowaniu strona staje się widoczna dla przyszłych odbiorców
- wysoka pozycja w wyszukiwarce to główny klucz sukcesu

AUDYT SEO:

Audyt SEO jest to kompleksowe analizowanie witryny internetowej pod kątem marketingowym i technologicznym. Dzięki tej usłudze mają Państwo możliwość sprawdzenia czy inwestycja pozycjonowania i optymalizacji strony przyniesie zamierzony efekt.

Audyt SEO obejmuje: 

- audyt kodu witryny oraz optymalizacji treści
- sprawdzania i analizowanie dotychczasowego pozycjonowania
- analiza i przegląd konkurencji
- analiza słów kluczowych pod witrynę
- potencjalne zagrożenie dla danej strony internetowej
- propozycja strategii rozwoju dla Twojej witryny

Po wykonaniu tych czynności otrzymują Państwo raport o stanie bieżącym analizowanej witryny oraz propozycje zmian i sugestie dotyczące strategii Reklamy Internetowej.

Audyt SEO skierowany jest do osób/firm posiadających bądz zamierzających stworzyć stronę internetową a chcących dokładnej analizy pod kątem obecnego bądź przyszłego Marketingu Internetowego.

WBT-IT - Pozycjonowanie stron Warszawa - Najlepsze ceny i Najlepsze efekty!!