Profesjonalna kompleksowa obsługa informatyczna.

100 % zadowolonych klientów - Nowa jakość usług - nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Odkryj szerszą perspektywę dla Twojego biznesu

Zoptymalizuj swoją infrastrukturę informatyczną - gwarancja redukcji kosztów przy zapewnieniu całodobowej opieki informatycznej.

Serwis oprogramowania i sprzętu oraz całodobowy nadzór nad wydajnością systemów.

Pomożemy w kierowaniu wizerunkiem firmy oraz poprowadzimy sprawny marketing internetowy.

O firmie

Zespól tworzący WBT to mieszanka energicznych, młodych ludzi posiadających doświadczenie merytoryczne oraz biznesowe w dziedzinie branży IT.

Powstaliśmy z połączenia dwóch firm posiadających doświadczenie na rynku krajowym oraz zagranicznym w szeroko pojętej dziedzinie outsourcingu IT, wdrożeń oraz świadczenia kompleksowych usług informatycznych.

Jesteśmy świadomi, że nasz klient może nie mieć rozeznania odnośnie tego, co jest możliwe do wykonania i co tak naprawdę jest mu potrzebne. Dlatego właśnie nasza usługa zwykle rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu istniejącej infrastruktury informatycznej oraz identyfikacji potrzeb Klienta. Następnie, po zaakceptowaniu naszej propozycji przystępujemy do zaprojektowania konkretnych rozwiązań. Podczas tej części pracy stawiamy na nie tylko stworzenie środowiska, które jest w bezpieczne i niezawodne, lecz także, by przyszła rozbudowa nie stanowiła problemów.Wdrożenia nowych projektów zawsze obejmują szkolenia dla pracowników oraz monitoring, który ma na celu powiadomienie nas poprzez sms lub wiadomość email o wystąpieniu konkretnego błędu lub awarii.

Obszar naszego działania obejmuje wszystkie elementy funkcjonowania firmy związane z komputerami.Tworzymy złożone systemy do obiegu faktur, portale wewnętrzne, wdrażamy systemy ERP i CRM dla firm i instytucji o dowolnej wielkości. Budujemy firmowe sieci komputerowe oparte na najwyższej jakości urządzeniach sieciowych, instalujemy serwery Windows i Linux oraz zapewniamy bezpieczeństwo firmowych danych, w tym także w ramach usług tak zwanego cloud computing (chmury danych). Duża część działalności WBT nakierowana jest na Internet. Możemy realizować usługi informatyczne polegające na kierowaniu wizerunkiem firmy w sieci oraz prowadzić kompleksowy wirtualny marketing.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia z zakresu obsługi nowych rozwiązań dla personelu Klienta. Pozostajemy również w stałym kontakcie zapewniając Klientowi nieustające wsparcie informatyczne, które określamy mianem opieki informatycznej.  

Indywidualne podejście oraz wieloletnie doświadczenie wraz ze zdobytą wiedzą to nasze główne atuty. Najważniejsze dla nas kryterium to zadowolenie i korzyści naszych klientów, a to przekłada się na wzrost efektywności funkcjonowania danego przedsiębiorstwa..